Program 26.-27. oktober

11:00 Vertavo strykekvartett Opus 1 no 1 Forstanderskapssalen

11:20 Vertavo strykekvartett Opus 17 no 1 Forstanderskapssalen

11:55 Sigerland/Asheim/Landaas/Flesjø Opus 1 no 0 Forstanderskapssalen

12:13 Sigerland/Asheim/Landaas/Flesjø Opus 9 no 6 Forstanderskapssalen

12:39 Abeo Quartet Opus 1 no 2 Forstanderskapssalen

12:56 Abeo Quartet Opus 9 no 1 Forstanderskapssalen

13:23 Oslo strykekvartett Opus 1 no 3 Forstanderskapssalen

13:46 Oslo strykekvartett Opus 2 no 4 Forstanderskapssalen

14:11 Båtnes/ Kjøll/ Ringstad/ Tuck Opus 1 no 4 Forstanderskapssalen

14:29 Båtnes/ Kjøll/ Ringstad/ Tuck Opus 9 no 2 Forstanderskapssalen

14:54 FARK Opus 1 no 5 Forstanderskapssalen

15:04 FARK Opus 1 no 6 Forstanderskapssalen

15:20 Alohomora Quartet Opus 2 no 2 Forstanderskapssalen

15:42 Engegårdkvartetten Opus 2 no 1 Forstanderskapssalen

16:04 Engegårdkvartetten Opus 9 no 4 Forstanderskapssalen

16:26 Engegårdkvartetten Opus 33 no 2 Forstanderskapssalen

16:51 Vertavo strykekvartett Opus 17 no 6 Gymsalen

17:11 Vertavo strykekvartett Opus 20 no 1 Gymsalen

17:40 Attacca Quartet Opus 2 no 6 Gymsalen

17:58 Attacca Quartet Opus 20 no 5 Gymsalen

18:26 Opus13 Opus 20 no 2 Gymsalen

18:48 Opus13 Opus 33 no 1 Gymsalen

19:13 Velvet Quartet Opus 20 no 4 Gymsalen

19:39 Kratos Quartet Opus 20 no 6 Gymsalen

20:00 Oslo strykekvartett Opus 9 no 3 Gymsalen

20:20 Oslo strykekvartett Opus 33 no 4 Gymsalen

20:35 Oslo strykekvartett Opus 42 Gymsalen

20:54 Attacca Quartet Opus 33 no 5 Gymsalen

21:19 Attacca Quartet Opus 50 no 6 Gymsalen

21:49 Vertavo strykekvartett Opus 33 no 3 Gymsalen

22:08 Vertavo strykekvartett Opus 33 no 6 Gymsalen

22:27 Vertavo strykekvartett Opus 50 no 5 Gymsalen

22:53 Abeo Quartet Opus 20 no 3 Gymsalen

23:21 Abeo Quartet Opus 50 no 4 Gymsalen

23:47 Vertavo strykekvartett Opus 50 no 2 Marmorsalen

00:15 Vertavo strykekvartett Opus 55 no 3 Marmorsalen

00:44 Båtnes/ Kjøll/ Ringstad/ Tuck Opus 50 no 3 Marmorsalen

01:08 Båtnes/ Kjøll/ Ringstad/ Tuck Opus 55 no 2 Marmorsalen

01:42 Vertavo strykekvartett Opus 64 no 1 Marmorsalen

02:10 Vertavo strykekvartett Opus 64 no 5 Marmorsalen

02:31 Opus13 Opus 64 no 3 Marmorsalen

02:04 Opus13 Opus 64 no 4 Marmorsalen

02:27 Sigerland/Asheim/Landaas/Flesjø Opus 50 no 1 Marmorsalen

02:53 Sigerland/Asheim/Landaas/Flesjø Opus 64 no 2 Marmorsalen

03:22 Kvartett Momentum Opus 9 no 5 Marmorsalen

03:48 Sonoro Kvartett Opus 17 no 2 Marmorsalen

04:15 Oslo strykekvartett Opus 54 no 2 Marmorsalen

04:35 Oslo strykekvartett Opus 77 no 1 Marmorsalen

05:02 Abeo Quartet Opus 54 no 1 Marmorsalen

05:27 Abeo Quartet Opus 54 no 3 Marmorsalen

05:58 Abeo Quartet Opus 71 no 2 Marmorsalen

06:22 Saphir Kvartett Opus 17 no 3 Marmorsalen

06:50 Ergo strykekvartett Opus 17 no 4 Marmorsalen

07:23 Vertavo strykekvartett Opus 76 no 4 Vinterhagen

07:48 Vertavo strykekvartett Opus 74 no 2 Vinterhagen

08:14 Ergo Strykekvartett Opus 55 no 1 Vinterhagen

08:33 Kvartett Momentum Opus 64 no 6 Vinterhagen

08:55 Vertavo strykekvartett Opus 76 no 1 Vinterhagen

09:16 Sigerland/Asheim/Landaas/Flesjø Opus 71 no 3 Vinterhagen

09:43 Kratos Quartet Opus 17 no 5 Vinterhagen

10:10 Engegårdkvartetten Opus 76 no 2 Forstanderskapssalen

10:32 Engegårdkvartetten Opus 76 no 3 Forstanderskapssalen

10:56 Engegårdkvartetten Opus 76 no 6 Forstanderskapssalen

11:23 Sigerland/Asheim/Landaas/Flesjø Opus 74 no 1 Forstanderskapssalen

11:55 Sigerland/Asheim/Landaas/Flesjø Opus 77 no 2 Forstanderskapssalen

12:21 Attacca Quartet Opus 74 no 3 Forstanderskapssalen

12:45 Attacca Quartet Opus 76 no 5 Forstanderskapssalen

13:05 Attacca Quartet Opus 71 no 1 Forstanderskapssalen

13:30 Vertavo strykekvartett Op 103 Forstanderskapssalen


Med forbehold om forskyvninger av spilletider.